Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Konwersacje z KM

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna » Miłośnicy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Konwersacje z KM
Autor Wiadomość
RobuR

Post Konwersacje z KM Odpowiedz z cytatem
Czy uważacie że ktoś "z góry" czyta posty na forum? Swoją drogą mam cichą nadzieję, ze tak. Myslę, że można przedstawić jakieś dobre plany rozwoju komunikacji w Płocku, jakoś co jakiś czas podsumować i - kto wie - może podesłać dalej.
Nie chodzi mi tutaj o jakieś kolosalne projekty "z księżyca" ale jakis taki punkt widzenia miłośnika na przeróżne sprawy KM, które mogą zainteresować dyrekcję.
Jak myślicie, czy warto podejmować próby nawiązania kontaktu z KM przez to forum?

Sob Lip 08, 2006 01:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Sob Lip 08, 2006 01:34
plocmaster
- LIONS G -

Post Odpowiedz z cytatem
Też tak uważam, zauważcie że np. po serii postów dotyczących tego tematu w autobusach KM zaczęły działać gadaczki. Wprawdzie działają jak chcą, ale coś drgnęło.
Co do przedstawiania i podsumowywania — istotnie, można a nawet trzebaby przedstawiać tutaj swoje pomysły usprawniania i dyskutować „co zrobić, żeby było lepiej”. Nawet jeśli nikt nie czyta, to a nuż ktoś z KM tu wejdzie i przeczyta. Takie stopniowe działanie na rzecz poprawy sytuacji potrafi odnosić efekty — vide odblaskowe tabliczki na 19-tce, które po kilku latach usilnych starań odpowiednich organów w końcu zagościły w autobusach.
Reasumując — warto i należy. W końcu coś trzeba robić, żeby było lepiej. Smile

Sob Lip 08, 2006 19:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
macfiction
- URBINO 15 -

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko na razie wygląda na to, że forum, owszem ktoś czyta w KM-ie, ale wnioski wyciągane przez ów czytelników są krańcowo różne od zamierzonych. Zamiast przysłuchać się temu, co radzą miłośnicy, przemysleć, to raczej dąży się do ukarania miłośników za konstruktywną przecież, krytykę...
Sob Lip 08, 2006 19:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
niestety KM nadal ma problemy ze zrozumieniem do końca istoty i dobrej roli miłośników, jako silnego głosu społecznego, często traktując ich nadal jak wrogów Sad , do wszystkich innych nowszych rzeczy np. tego forum chyba nasze KM jeszcze nie dorosło? za karę jego uruchomienia np. usunięto ze strony oficjalnej wszystkie linki do strony plockibus Sad
Pon Lip 24, 2006 12:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
plocmaster
- LIONS G -

Post Odpowiedz z cytatem
Heh, a tak właśnie dziś myślałem, że nie dziwne byłoby, gdyby KM odcięła się przez forum od plockibusa (który BTW potrzebuje pilnej aktualizacji…). Co do KM — nie martwmy się, na pewno wkrótce zmieni się w niej komunistyczne podejście do klienta (który powinien jak najmniej przeszkadzać, a najlepiej żeby go nie było) i zacznie współpracować z płocczanami, chociaż do takiego np. MZK Gorzów Wlkp. jest jej jeszcze baardzo daleko… Ja już nie chcę mieszkać w tej wsi.

Pon Lip 24, 2006 13:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
plocmaster napisał:
Heh, a tak właśnie dziś myślałem, że nie dziwne byłoby, gdyby KM odcięła się przez forum od plockibusa

Dlatego jeszcze raz proszę o merytoryczne i sensowne wpisy!
Wto Lip 25, 2006 09:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Wto Lip 25, 2006 09:23

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna » Miłośnicy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: