Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
MZK Kutno
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Odpowiedz do tematu    Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna » Inni przewoźnicy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

MZK Kutno
Autor Wiadomość
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
MZK Kutno ogłosiło przetarg na modernizację Jelcza M120. Ciekawe czy będą zmodernizowane na wzór Jelczy w Inowrocławiu?

Pon Lip 05, 2010 09:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Pon Lip 05, 2010 09:52
bialy

Post Odpowiedz z cytatem
jestem tutaj nowy więc na początek witam wszystkich. Mam do wszystkich zorientowanych w temacie MZK Kutno pytanie: mianowicie piszę pracę na temat logistyki transportowej w kutnie i w związku z tym chciałbym się dowiedzieć co zawrzeć w części badawczej tejże pracy. Wydaje się mnie, że chodzi o rozmieszczenie przystanków, tabor, drogi itp. może jednak się mylę wieć proszę o lekką podpowiedź. czy MZK bez problemu poda wszystkie szczegóły dotyczące wyżej wymienionych info?
Pon Sie 02, 2010 10:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plocman
- SALUS -

Post Odpowiedz z cytatem
bialy napisał:
czy MZK bez problemu poda wszystkie szczegóły dotyczące wyżej wymienionych info?

Może ich się o to zapytaj, a nie nas...

Pon Sie 02, 2010 12:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
bialy napisał:
jestem tutaj nowy więc na początek witam wszystkich. Mam do wszystkich zorientowanych w temacie MZK Kutno pytanie: mianowicie piszę pracę na temat logistyki transportowej w kutnie i w związku z tym chciałbym się dowiedzieć co zawrzeć w części badawczej tejże pracy. Wydaje się mnie, że chodzi o rozmieszczenie przystanków, tabor, drogi itp. może jednak się mylę wieć proszę o lekką podpowiedź. czy MZK bez problemu poda wszystkie szczegóły dotyczące wyżej wymienionych info?

Musi Pan zapoznać się z teorią określającą elementy tej logistyki i przenieść ją na praktykę. O dane trzeba zwrócić się do MZK, ale myślę że odpowiednie udokumentowanie do czego te dane dadzą sukces.

Wto Sie 03, 2010 07:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
MZK Kutno wprowadziło malowanie zakładowe Exclamation nawiązujące do barw miasta (niebiesko-żółta szachownica). Do MZK dotarł Jelcz M120 po remoncie i jest to już drugi pojazd tak pomalowany, czyli niebiesko-żółto-niebieski. Kolejnym w takim malowaniu powinien być Autosan SanCity.

Nie Paź 03, 2010 19:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
MZK Kutno modernizuje kolejnego Jelcza M120. Remont przeprowadzi Przedsiębiorstwo Naprawy Taboru Przedsiębiorstw Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Wola Dalsza k/Łańcuta. MZK za remont zapłaci 159.800,00zł netto (194.956,00zł brutto)! Jaki to sens jak za 200 tys zł można kupić MANa NL 2X3? rocznikowo nawet mogą być młodsze, nowocześniejsze i w pełni niskopodłogowe!

Wto Paź 19, 2010 10:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ar-ko
- EDIK -

Post Odpowiedz z cytatem
a jak "Pan majster" na warsztacie używa najczęściej młotka i prezcinaka a na elektronice się lekko nie wyznaje ??? Jelcza i Autosana ma mniej więcej ogarniętego to po co nowe???
Klientowi ma być wygodnie? To niech sobie taksówkę zamówi.
Wto Paź 19, 2010 20:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
ar-ko napisał:
a jak "Pan majster" na warsztacie używa najczęściej młotka i prezcinaka a na elektronice się lekko nie wyznaje ??? Jelcza i Autosana ma mniej więcej ogarniętego to po co nowe???
Klientowi ma być wygodnie? To niech sobie taksówkę zamówi.

Niestety najpewniej jest w tym 100% racji Sad

Sro Paź 20, 2010 07:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
W czwartek 25 listopada do zajezdni w Kutnie dotarł nowy Autosan 09LE, w nowym zakładowym malowaniu. Jest to pierwszy nowy autobus tak pomalowany od momentu jego wprowadzeniu (w tym roku). Przynajmniej teraz autobusy nie będą już takie nijakie-białe. Malowanie nawiązuje do barw miasta. Jest to już trzeci autobus w tym malowaniu w Kutnie, w lutym powinien być czwarty. MZK Kutno w tym roku dokonało wielu zmian, malowanie, przenumerowanie taboru. Nówka jak widać nie ma jeszcze numeru taborowego.

Niestety miałem pecha, bo był w ruchu jak zaparkowałem pod zajezdnią, jak poszedłem na skrzyżowanie to wrócił..stąd takie zdjęcie tylko.

Nie Lis 28, 2010 19:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
A teraz coś czego jeszcze nie było Very Happy, widoczny na zdjęciu Sancity09 to nie nowy nabytek MZK, tylko #074, który MZK kupiło rok temu. Moją pomyłką jest, że nie sprawdziłem rejestracji, tylko zaufałem temu, ze w nowych kolorach stoi bez numerów Sancity09. Zeszłorocznego autosana wysłano do Sanoka na ponowne malowanie. Reszta informacji jest błędna. Przepraszam za pomyłkę. Embarassed

Pon Gru 13, 2010 08:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
MZK Kutno ma w końcu nowego Autosan 09LE http://www.kutno.net.pl/?strona=archiwum&id=15671 niestety jeszcze w starej budzie.

Czw Gru 30, 2010 20:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
Cytat:
Mieszkańcy przesiedli się do autobusów

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że komunikacja miejska w Kutnie skazana jest za wegetację. Jednak kiedy cena litra popularnej 95-tki przekroczyła 5 zł, wielu kutnowskich kierowców porzuciło auta i przesiadło się do autobusów. Nic dziwnego, wykupując miesięczny bilet za 80 zł można jeździć do woli wszystkimi liniami.

- To prawda, wzrost sprzedaży biletów jest widoczny - potwierdza Józef Szubski, prezes MZK Kutno. - Rosnące ceny paliw spowodowały, że wielu kierowców zostawia auta w domu i korzysta z komunikacji miejskiej.

Spostrzeżenia potwierdzają kierowcy. Szczególnie oblężona jest linia nr 9, 7 i 13.

- Dawno w autobusach nie było takich tłumów - mówi nam jeden z kierowców. - Liczę na to, że wielu kutnian na stałe przekona się do miejskiej komunikacji.

Kierowcy, którzy przesiedli się do autobusu nie żałują swojej decyzji.

- Jeszcze nie tak dawno jeździłem do pracy autem, ale jak podliczyłem koszty to zdecydowałem się na przesiadkę do miejskiego autobusu. Wychodzi to dużo taniej, a przynajmniej nie muszę martwić się o miejsce do parkowania - żartuje kutnianin Dariusz Siuda.

Na terenie Kutna do dyspozycji pasażerów jest 11 linii autobusowych. MZK nie wyklucza, że jeśli zainteresowanie przewozami będzie rosło, uruchomione zostaną dodatkowe kursy.

źródło: http://www.kutno.net.pl/?strona=archiwum&id=16542

Prasa donosi też o jakiś planach połączenia PKSu z MZK!

Sro Wrz 28, 2011 10:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
Od 1 lutego MZK wprowadza sporo zmian w funkcjonowaniu linii http://www.mzk.kutno.pl/8-aktualnosci/29-planowane-przemodelowanie-niektorych-tras-linii-komunikacyjnych-na-terenie-miasta-kutna

Pią Gru 06, 2013 13:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Pią Gru 06, 2013 13:30

Odpowiedz do tematu    Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna » Inni przewoźnicy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: