Forum P這ckie Forum Komunikacyjne Strona G堯wna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Ja jestem mi這郾ikiem
Id do strony 1, 2, 3  Nast瘼ny

Odpowiedz do tematu    Forum P這ckie Forum Komunikacyjne Strona G堯wna » Mi這郾icy Zobacz poprzedni temat
Zobacz nast瘼ny temat

Ja jestem mi這郾ikiem
Autor Wiadomo嗆
losiek

Do陰czy: 19 Cze 2006

Post Ja jestem mi這郾ikiem Odpowiedz z cytatem
ale niestety mam ciut daleko... moz by tak przynajmniej jedn linie doci庵n望 na t pustyni KM??
Pon Cze 19, 2006 16:13 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Reklama

Pon Cze 19, 2006 16:13
P這ck KM
- KAPENA -

Do陰czy: 20 Cze 2006
Sk康: P這ck centrum

Post Odpowiedz z cytatem
Te jestem mi這郾ikiem KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W PΜCKU I NIE TYLKO...A ja mieszkam w centrum i przystanki mam pod samym nosem wiec rano mam przegrane jak jedzie ich z 5 naraz.... Very Happy Very Happy Very Happy
Czw Cze 22, 2006 22:25 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
DaRo

Do陰czy: 25 Cze 2006
Sk康: P這ck/Pozna

Post Odpowiedz z cytatem
No to jest nas ju conajmniej trzech, wychowa貫m si na Wyszogrodzkiej i 3 i 19, a przedtem 0,9, a p騧niej jeszcze 22, to by這 cos co wozi這 mnie z wdziekiem choc czasami w t這ku:-)
pzdr
Nie Cze 25, 2006 15:07 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
plocmaster
- LIONS G -

Do陰czy: 22 Cze 2006
Sk康: Podolszyce

Post Odpowiedz z cytatem
Ej, a ja? Czterech Smile

Nie Cze 25, 2006 21:26 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
DaRo

Do陰czy: 25 Cze 2006
Sk康: P這ck/Pozna

Post Odpowiedz z cytatem
SORKI PLOCMASTER:-) CZTERECH OCZYWISCIE:-)
Pon Cze 26, 2006 08:08 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
administrator
- VOLVO 7500 -

Sk康: P這ck

Post Odpowiedz z cytatem
DaRo napisa:
SORKI PLOCMASTER:-) CZTERECH OCZYWISCIE:-)

wiecej Very Happy
Pon Cze 26, 2006 09:04 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
doprava_plock
- KAPENA -

Sk康: P這ck, miasto naszej KM

Post Wi璚ej :) Odpowiedz z cytatem
Troch b璠zie... :)
Pon Cze 26, 2006 11:11 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
luka
- KAPENA -

Do陰czy: 27 Cze 2006
Sk康: Wwa / P這ckowo city

Post Odpowiedz z cytatem
no to jeszcze ja sie dopisuje.Smile
Wto Cze 27, 2006 17:38 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
RobuR

Do陰czy: 07 Lip 2006
Sk康: Pozna

Post Odpowiedz z cytatem
To i ja sie dopisz. Co prawda mieszkam w Poznaniu (no, chyba najdalej od KM P這ck), ale znam dobrze. Je寮zi貫m do P這cka swego czasu baaardzo cz瘰to i strasznie lubi貫m (do dzi lubi) Wasz komunikacj. Ale wtedy "20" kula這 si co 10 minut....

Pi Lip 07, 2006 01:17 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
B105
- MASTERO -

Do陰czy: 02 Lip 2006

Post Odpowiedz z cytatem
Mi這snik闚 w P這cku jest napewno znacznie wiecej niz czterech,pieciu czy nawet szesciu...niestety mi這snictwo komunikacyjne w p這ckim wydaniu jest (z kilkoma wyjatkami) bardzo bierne i nie przek豉da sie
na zadne zmiany w komunikacji Crying or Very sad
Pi Lip 07, 2006 09:20 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
RobuR napisa:
To i ja sie dopisz. Co prawda mieszkam w Poznaniu (no, chyba najdalej od KM P這ck), ale znam dobrze. Je寮zi貫m do P這cka swego czasu baaardzo cz瘰to i strasznie lubi貫m (do dzi lubi) Wasz komunikacj. Ale wtedy "20" kula這 si co 10 minut....

Kiedy 20 to by豉 wielk lini z ikarusami co 10 minut....dzi niestety z nasz komunikacj jest coraz gorzej Sad ...19 co godzin np. Shocked
Zapraszamy wi璚 ponownie do odwiedzin P這cka.
Pi Lip 07, 2006 09:21 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
B105 napisa:
Mi這snik闚 w P這cku jest napewno znacznie wiecej niz czterech,pieciu czy nawet szesciu...niestety mi這snictwo komunikacyjne w p這ckim wydaniu jest (z kilkoma wyjatkami) bardzo bierne i nie przek豉da sie
na zadne zmiany w komunikacji Crying or Very sad

to niestety prawda, wiekszo嗆 woli siedzie i tylko o niej czyta ni co zrobi Sad. Na szcz窷cie odnajduj si te Ci bardziej aktywni. Co prawda trzeba tez dzia豉 logicznie, bo krzykiem czy np. g逝pimi wpisami na stronie Km nic si nie zrobi!
Pi Lip 07, 2006 09:25 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
B105
- MASTERO -

Post Odpowiedz z cytatem
RobuR napisa:

Witamy kolege z Wielkopolski Smile
W Twoim miescie w przeciwienstwie do P這cka nie spycha sie komunikacji na dalszy plan i efektem tego jest posiadanie najnowoczesniejszego MPK w Polsce.
Macie swietna komunikacje:gratulacje za wprowadzenie klimy w autobusach i konsekwentne stosowanie zielonych wyswietlaczy,kt鏎e ub鏀twiam Laughing Moze tylko jedno co bym zmieni, to te zielone felgi, zastapi豚ym czarymi Razz
Pi Lip 07, 2006 09:29 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
RobuR

Do陰czy: 07 Lip 2006
Sk康: Pozna

Post Odpowiedz z cytatem
B105 napisa:
RobuR napisa:

Witamy kolege z Wielkopolski Smile
W Twoim miescie w przeciwienstwie do P這cka nie spycha sie komunikacji na dalszy plan i efektem tego jest posiadanie najnowoczesniejszego MPK w Polsce.
Macie swietna komunikacje:gratulacje za wprowadzenie klimy w autobusach i konsekwentne stosowanie zielonych wyswietlaczy,kt鏎e ub鏀twiam Laughing Moze tylko jedno co bym zmieni, to te zielone felgi, zastapi豚ym czarymi Razz

R闚nie witam. Bardzo intryguj帷y avatar.. Smile Mnie opr鏂z zielonych felg nie podoba si pomalowana na 鄴速o listwa ze 鈍iat豉mi w Solarisach.. Sad Ale nie narzekam, klima si sprawdza, zw豉szcza teraz w te upa造.

W sprawie komunikacji. My郵, 瞠 w P這cku powinno p鎩嗆 sie troch inn stron. Nale篡 ustali w dokumentach miejskich dot. rozwoju miasta (Strategia Rozwoju, Wieloletni Plan Inwestycyjny itp) priorytet dla komunikacji zbiorowej. Nast瘼nie stara si o prywatyzacj KM w oparciu o centralnie sterowany Zarz康 Transportu i wyb鏎 przewo幡ik闚. Je瞠li b璠zie sensowna konkurencja, to i mocno poprawi si standard us逝g.

Pi Lip 07, 2006 11:05 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
B105
- MASTERO -

Post Odpowiedz z cytatem
RobuR napisa:

R闚nie witam. Bardzo intryguj帷y avatar.. Smile Mnie opr鏂z zielonych felg nie podoba si pomalowana na 鄴速o listwa ze 鈍iat豉mi w Solarisach.. Sad Ale nie narzekam, klima si sprawdza, zw豉szcza teraz w te upa造

Avatar wzia sie z zami這wania do polskich marek: Jelcz, Solaris.
Mia這 byc Mastero, ale niestety nie posiadam dobrch zdjec tego modelu, wiec wyb鏎 pad na SU. Zdjecie pochodzi z wizyty w Solarisie w listopadzie.2005, a w realu to SU 12 III, dla poczty szwajcarskiej z silnikiem lezacym MAN.
Pi Lip 07, 2006 11:35 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Reklama

Pi Lip 07, 2006 11:35
Wy鈍ietl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum P這ckie Forum Komunikacyjne Strona G堯wna » Mi這郾icy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3  Nast瘼ny
Strona 1 z 3
Skocz do: 
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach

P這ckie Forum Komunikacyjne  

To forum dzia豉 w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za堯 forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!