Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
ZKM Sochaczew
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna » Inni przewoźnicy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

ZKM Sochaczew
Autor Wiadomość
macfiction
- URBINO 15 -

Post Odpowiedz z cytatem
Porównuje na przykład z Ciechanowem - 8 tysięcy mieszkanców więcej, autobusów dwa razy więcej...
Czw Lut 15, 2007 23:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Czw Lut 15, 2007 23:18
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
macfiction napisał:
38 tys. mieszkańców, 15 autobusów ZKM, 10 Migów - mam wrażenie, że w Sochaczewie komunikacja miejska jest traktowana po macoszemu....

aktualnie już 14 autobusów (jednego Miga skasowali): 9 migów w wieku 4 -20 lat, 5 - 19 lat!.. Sad plus 3 urbino 9 z 2000 roku i 2 M081MB/3 z 2004r, 11 linii dziennych + jedna do hypernovy
Pią Lut 16, 2007 09:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
B105
- MASTERO -

Post Odpowiedz z cytatem
z Sochaczewem, po czesci jest tak jak pisze Plocmaster, ze to małe miasto i w sumie wszedzie mozna sobie dojsc pieszo, jednak to wszystko w obrebie osiedli: Centrum, Boryszew i okolic dworca PKP, PKS. Komunikacja miejska najardziej potrzebna jest dla osiedla połozonego za Bzurą, gdzie znajduje sie szpital, oraz Chodakowa, którego Sochaczewianie w sumie nie uznaja za czesc Sochaczewa, na niektórych mapach mozna spotkac Chodaków jako oddzielna miejscowosc, jednak tablice informacyjne, mówia cos zupełnie innego i Chodaków to tez Sochaczew, az do Zelazowej Woli, mało tego jest tam nawet kino, którego nie ma w Sochaczewie, uznawanym za Sochaczew Smile Te dwa osiedla sa najbardziej oddalone od centrum i z komunikacja tam jest dosyc kiepsko.
Pią Lut 16, 2007 17:09 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
ale daleko tez jest do Masterfoods..gdzie chyba dwie linie jadą?
Pon Lut 19, 2007 14:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
B105
- MASTERO -

Post Odpowiedz z cytatem
administrator napisał:
ale daleko tez jest do Masterfoods..gdzie chyba dwie linie jadą?

No wiesz, Masterfoods, to juz nie Sochaczew, jak mnie pamiec nie myli, to jakies Kozuszki parcele???Tam komunikacja to jest potrzebna tylko jak w Płocku do Orlenu, kiedy jest zmiana, wielkich skupis ludzkich tam nie ma tylko prywatne domki
Wto Lut 20, 2007 21:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo
- KAPENA -

Post Odpowiedz z cytatem
Solbusy już są. Dziś spotkałem jednego na linii do Hypernovej. Jest koloru turkusowego i moim zdaniem wygląda to fatalnie.
Czw Mar 01, 2007 16:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
B105
- MASTERO -

Post Odpowiedz z cytatem
Pablo napisał:
Solbusy już są. Dziś spotkałem jednego na linii do Hypernovej. Jest koloru turkusowego i moim zdaniem wygląda to fatalnie.

Są są, nawet juz zrobiłem jednemu zdjecie, tym samym potwierdziło sie, ze to jednak ex ForBusowe Smile Dzis rano upolowałem jednego w zajezdni ZKM, jutro zdjecia na GPA
Czw Mar 01, 2007 22:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo
- KAPENA -

Post Odpowiedz z cytatem
Warto nadmienić (bo nie wszyscy o tym wiedzą), że zajezdnia ZKM jest jednocześnie zajezdnią PKS. Nawet będąc tam można tego nie zauważyć bo autobusy ZKM zwykle parkują w garażach a warsztaty mają w budynku wyglądającym jak kotłownia. Natomiast PKS-y stoją pod chmurką.
Jak byłeś na zajezdni trzeba było zrobić zdjęcie pomarańczowego Jelcza L-11/2 z PKS-u. Nie jeździ od lipca zeszłego roku i wkrótce pewnie zniknie (o ile już nie zniknął).
Pią Mar 02, 2007 17:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
B105
- MASTERO -

Post Odpowiedz z cytatem
Pablo napisał:
Warto nadmienić (bo nie wszyscy o tym wiedzą), że zajezdnia ZKM jest jednocześnie zajezdnią PKS. Nawet będąc tam można tego nie zauważyć bo autobusy ZKM zwykle parkują w garażach a warsztaty mają w budynku wyglądającym jak kotłownia. Natomiast PKS-y stoją pod chmurką.
Jak byłeś na zajezdni trzeba było zrobić zdjęcie pomarańczowego Jelcza L-11/2 z PKS-u. Nie jeździ od lipca zeszłego roku i wkrótce pewnie zniknie (o ile już nie zniknął).

No faktycznie, jakies lokalne busy chyba stały troche dalej za jakims płotem?
Co do fotografowania L11, niechby nawet wlazł/wjechał na mnie, to i tak bym mu pewnie fotki nie zrobił Smile Zdjecia robie dosyc rzadko i to głownie jakies nowosci, lub ciekawostki, dodatkowo autobusy lokalne/turystyczne sa prawie całkowicie poza moim zainetresowaniem, robie jedno ale dobrze Very Happy Very Happy
Sob Mar 03, 2007 16:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pablo
- KAPENA -

Post Odpowiedz z cytatem
Wykryłem, którego Jelcza ZKM Sochaczew wycofał z eksploatacji - http://moto.allegro.pl/item174189615_autobus_jelcz_1987_silnik_man.html
Nie Mar 11, 2007 17:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
macfiction
- URBINO 15 -

Post Odpowiedz z cytatem
Pablo napisał:
Wykryłem, którego Jelcza ZKM Sochaczew wycofał z eksploatacji - http://moto.allegro.pl/item174189615_autobus_jelcz_1987_silnik_man.html

Aukcja grzecznościowa Shocked Shocked Shocked Czy oni tam nie mają prawnika w tym ZKM-ie???
Ciekaw jestem jednej rzeczy, czy autobusom ZKM Sochaczew w ogóle nie nadano numerów taborowych czy jednak istnieją w wewnętrznej nomenklaturze przedsiębiorstwa?

Na stronę poświęconą PKS Płock, Gostynin i Ciechanów:
http://pks24.republika.pl/
Nie Mar 11, 2007 21:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pablo
- KAPENA -

Post Odpowiedz z cytatem
Numery są, ostatni raz widziałem numer taborowy w formie naklejki na tylnej szybie Jelcza M11 ładnych kilka lat temu. Dopóki były biało-czerwone to wszystkie je miały namalowane pod herbem miasta, zarówno Jelcze jak i Autosany H9-35, nie pamiętam jak było z Leylandami. Co do samego numeru, o ile dobrze pamiętam składa się z litery A i trzech cyfr, ale zaznaczam, że mogę się mylić. Poza tym przez kilka lat sytuacja mogła się zmienić.
Ciekaw jestem jak wygląda sytuacja z tym Jelczem na sprzedaż. Zdjęcia nie zostały wykonane na zajezdni ani w jej pobliżu więc może ktoś go kupił od ZKM-u i teraz próbuje popchnąć dalej?
Nie Mar 11, 2007 23:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
Pablo napisał:
Numery są, ostatni raz widziałem numer taborowy w formie naklejki na tylnej szybie Jelcza M11 ładnych kilka lat temu. Dopóki były biało-czerwone to wszystkie je miały namalowane pod herbem miasta, zarówno Jelcze jak i Autosany H9-35, nie pamiętam jak było z Leylandami. Co do samego numeru, o ile dobrze pamiętam składa się z litery A i trzech cyfr, ale zaznaczam, że mogę się mylić. Poza tym przez kilka lat sytuacja mogła się zmienić.

to był Jelcz M11 #SNB 6525, "ogólny stan dobry, silnik " MAN" bez skrzyni biegów " MAN ? Shocked i skrzynie zabrali?
a istnieje jakaś możliwość zdobycia np. spisu?

Cytat:
Ciekaw jestem jak wygląda sytuacja z tym Jelczem na sprzedaż. Zdjęcia nie zostały wykonane na zajezdni ani w jej pobliżu więc może ktoś go kupił od ZKM-u i teraz próbuje popchnąć dalej?

a może kupił jakiś komis i teraz sprzedaje jak ostatnie M120 z Włocławka?
Pon Mar 12, 2007 10:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pablo
- KAPENA -

Post Odpowiedz z cytatem
Nie mam żadnej "wtyki" w ZKM-ie ale mam pewne przypuszczenia. W połowie zeszłego roku ktoś z powiatu sochaczewskiego zaczął handlować używanymi autobusami, które parkował przy stacji paliw w Iłowie. Pojawiły się tam 3 bądź 4 migi, Scania Wiima oraz Volvo B58 z PPKS /Dunn-Line/Veolia Gdynia, Ikarus 260 z MZK Wałbrzych oraz bliżej niezidentyfikowane Ikarus 280/A oraz Jelcz M11. Być może było ich więcej, niektóre wystawione były na Allegro. Możliwe, że ten Jelcz z ZKM-u równiez został kupiony przez tego handlarza.
Pon Mar 12, 2007 20:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
macfiction
- URBINO 15 -

Post Odpowiedz z cytatem
Ta, wyglada to na prywaciarza....
Czy numery mogą być w środku pojazdów?

Na stronę poświęconą PKS Płock, Gostynin i Ciechanów:
http://pks24.republika.pl/
Czw Mar 15, 2007 19:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Czw Mar 15, 2007 19:28

Odpowiedz do tematu    Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna » Inni przewoźnicy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: