Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Połączenia, których (już) nie ma

Odpowiedz do tematu    Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna » Historia PKS Płock Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Połączenia, których (już) nie ma
Autor Wiadomość
macfiction
- URBINO 15 -

Post Połączenia, których (już) nie ma Odpowiedz z cytatem
Siegając pamięcią czy przypominacie sobie o połączeniach, których już nie ma?
Z tego co ja pamiętam, to PKS Płock kursował np. do Poznania (9.00) czy do Katowic (13.00) Te ostatnie połączenie istniało krótko w latach 90-tych, na pierwszy kurs, który wówczas spotkałem wystawili Sanosa....
Ale też inne PKS-y kursowały do Płocka, np. PKS Słupsk swego czasu uruchomił na krótko połączenie Ustka - Płock, czy wspominane w innym wątku połączenie Toruń - Suwałki, a także połączenie Warszawa - Gniezno, obsługiwane przez PKS Warszawa.
Ale poznikały także połączenia lokalne, jak kursy do Pułtuska (PKS Ciechanów PT. Pułtusk), Nowego Dworu Mazowieckiego (PKS Płock, tu można było zamiast likwidować, przedłużyć do Legionowa Wink ) czy kurs do Włocławka z 10.30 przez Gostynin, Kowal z kultowym taborem PKS Włocławek.
Piszcie o innych, starszych....
Nie Cze 25, 2006 16:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Nie Cze 25, 2006 16:04
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Re: Połączenia, których (już) nie ma Odpowiedz z cytatem
macfiction napisał:
Siegając pamięcią czy przypominacie sobie o połączeniach, których już nie ma?
Z tego co ja pamiętam, to PKS Płock kursował np. do Poznania (9.00) czy do Katowic (13.00) Te ostatnie połączenie istniało krótko w latach 90-tych, na pierwszy kurs, który wówczas spotkałem wystawili Sanosa....
.

Pamiętam linie do Katowic. Sam jeździłem tą krakowską do Będzina, w 1997r jechałem jelczem pr-110, który nie miał siły jechać i podjechać pod górę w Będzinie Confused w połowie lat 90-tych na tej linii jeździł najnowszy nabytek klimatyzowany Otoyol Exclamation
Szkoda, że nie pamiętam ikarusów 260 w PKS Crying or Very sad
Pon Cze 26, 2006 12:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
macfiction
- URBINO 15 -

Post Odpowiedz z cytatem
Na PKS 24 pojawił się rozkład jazdy z Płocka z czerwca 1990r. I jest tam wiele połączeń nieistniejących obecnie ( np. Płock - Katowice, Płock - Skierniewice, Płock - Wykowo), no ale też próżno szukać w nim wielu połączeń istniejących obecnie. Od razu zaznaczam, że nieobecność niektórych jest dla mnie co najmniej podejrzana, mimo to zdecydowałem się na publikację może niekompletnego rozkładu, bo myślę że to ciekawy materiał do analizy.... Miłej lektury... Smile
Czw Lis 30, 2006 22:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Czw Lis 30, 2006 22:47

Odpowiedz do tematu    Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna » Historia PKS Płock Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: