Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Modele autobusów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna » Miłośnicy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Modele autobusów
Autor Wiadomość
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
ar-ko napisał:
właśnie została "podpisana umowa" na dostawę fabrycznie nowego Autosana H9-21

byś dał jakieś fotki....! może na GPA to by tam powstał jakiś dział modele np:) to może i ja bym coś dał?Very Happy

Pon Cze 07, 2010 08:39 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama

Pon Cze 07, 2010 08:39
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
Powstał model SANa H25 http://www.allegro.pl/item1075643021_autobus_san_h_25_b_model_1_43_nie_jelcz_mpk_prl.html
trochę te felgi są nie bardzo oryginalne, przednie z kołpakami?!

Pon Cze 14, 2010 08:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
plocman
- SALUS -

Post Odpowiedz z cytatem
administrator napisał:
Powstał model SANa H25 http://www.allegro.pl/item1075643021_autobus_san_h_25_b_model_1_43_nie_jelcz_mpk_prl.html
trochę te felgi są nie bardzo oryginalne, przednie z kołpakami?!

250zł, to jakaś kpina pff...

Pon Cze 14, 2010 14:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
ar-ko
- EDIK -

Post Odpowiedz z cytatem
plocman napisał:

250zł, to jakaś kpina pff...

A ile chciałbyś za własnoręczną robotę i conajmniej kilkanascie jak nie kilkadzisiąt godzin pracy ???

Ostatnio zmieniony przez ar-ko dnia Nie Sie 01, 2010 05:26, w całości zmieniany 1 raz
Sob Lip 31, 2010 22:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ar-ko
- EDIK -

Post Odpowiedz z cytatem
administrator napisał:

byś dał jakieś fotki....! może na GPA to by tam powstał jakiś dział modele np:) to może i ja bym coś dał?Very Happy

jutro podeślę do Ciebie fotki osobówek, cięzarówek i autobusów no i Ursusa C-330 to coś wrzucisz na GPA Wink
Sob Lip 31, 2010 22:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
ar-ko napisał:
administrator napisał:

jutro podeślę do Ciebie fotki osobówek, cięzarówek i autobusów no i Ursusa C-330 to coś wrzucisz na GPA Wink

ok to czekam na fotki:)

Wto Sie 03, 2010 07:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ar-ko
- EDIK -

Post Odpowiedz z cytatem
fotki wyszły jakoś średnio Embarassed ale wysłałem
Sro Sie 04, 2010 17:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ar-ko
- EDIK -

Post A co z paliwem do autobusów? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli ktoś planuje kiedyś zrobić sobie Przemysłową 17 to nie powinien zapomnieć o dostawach paliwa do zajezdni.
Ja zamowiłem.
Koszt 90zł, CPN PŁOCK, tabice rej. plockie, technologia wtryskarki, czyli jakość super.
http://forum.modelarstwo.info/viewtopic.php?f=61&t=5877&start=300
Nie Sty 09, 2011 12:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Re: A co z paliwem do autobusów? Odpowiedz z cytatem
ar-ko napisał:
Jeżeli ktoś planuje kiedyś zrobić sobie Przemysłową 17 to nie powinien zapomnieć o dostawach paliwa do zajezdni.
Ja zamowiłem.
Koszt 90zł, CPN PŁOCK, tabice rej. plockie, technologia wtryskarki, czyli jakość super.
http://forum.modelarstwo.info/viewtopic.php?f=61&t=5877&start=300

Super! i jaka jakość faktycznie tej kabiny! Ale tez jaka jakość tych SU18! Ar-ko budujesz, zamawiasz, byś w końcu pokazał coś co tam zebrałeś, jakąś kompozycje Smile A jak dalsze losy metalowej peerki?

Nie Sty 09, 2011 17:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ar-ko
- EDIK -

Post Odpowiedz z cytatem
Prototyp PR-ki widzieliście. Tylko niestety ciężko będzie coś mniejszego wypalić laserem ze stali, może coś chłopaki w płockim Lasermecie mi wypalą w cieńszej stali 0,5mm, zobaczymy. Jak da radę to będzecie mieli dostęp do blach ( dosamodzielnego montażu) za około 20 zł za sztukę plus do tego wnętrze i koła. Pozdrawiam Arek
Nie Sty 09, 2011 17:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
ar-ko napisał:
Prototyp PR-ki widzieliście. Tylko niestety ciężko będzie coś mniejszego wypalić laserem ze stali, może coś chłopaki w płockim Lasermecie mi wypalą w cieńszej stali 0,5mm, zobaczymy. Jak da radę to będzecie mieli dostęp do blach ( dosamodzielnego montażu) za około 20 zł za sztukę plus do tego wnętrze i koła. Pozdrawiam Arek

ok, niecierpliwie czekamy Smile

Nie Sty 09, 2011 17:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ar-ko
- EDIK -

Post Odpowiedz z cytatem
Jak ruszy PR 110, to za 2-3 tygodnie zaprojektuję wspólnie z kolegą blachy do M11 i 080 oczywiście w jedynie słusznej skali czyli H0 (1/87) a niedługo będzie http://forum.modelarstwo.info/viewtopic.php?f=61&t=8536&start=50 czyli mój oczekiwany nr boczny 360 i kurde niech tylko innego 360 w płockich barwach zobaczę to Evil or Very Mad przeprowadzę Dżihad wynajmę Żuka, 2 palestyńskich terrorystów i brak pacjenta i jego domu
Nie Sty 09, 2011 17:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
A tak naprawdę, to będą chyba pierwsze tego typu modele metalowe? Na allegro trafiały się już takie ręczne modele jelczy, ale ich wykonanie było takie sobie. A Twoja blacha jest rewelacyjnie idealna! Z czego wykonane będzie wnętrze? A jak będzie wyglądać spód? Koła będą plastikowe?
Ja zawsze byłem w skali TT Razz mniejszej, trudniejszej, co jeszcze zwiększało ten urok Smile
Hm, myślałem że #283 Very Happy
Tu jest fajna śmieciarka http://www.tololoko.pl/katalog-samochodowy/6.html tylko jedyne co nie oddaje klimatu tych samochodów, to felgi przednich kół. W zasadzie Jelcze serii 3XX nigdy nie miały kołpaków!

Pon Sty 10, 2011 09:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
B105
- MASTERO -

Post Odpowiedz z cytatem
administrator napisał:

Tu jest fajna śmieciarka http://www.tololoko.pl/katalog-samochodowy/6.html tylko jedyne co nie oddaje klimatu tych samochodów, to felgi przednich kół. W zasadzie Jelcze serii 3XX nigdy nie miały kołpaków!

Marcin to nie są kołpaki, fakt nie wyglądaja jak oryginalne felgi stosowane w serii 3xx w rozmierze 20" z mała ilością otworów wentylacyjnych w kształcie jajeczek obowiązkowo w kolorze czarny mat Smile ,te wzorem przypominają obecnie stosowane felgi z dużą ilością okrągłych otworów.
Chyba że chodzi Ci o te metalowe obręcze/pierscienie na śruby, to faktycznie wtedy napewno ich nie stosowano.
Pon Sty 10, 2011 21:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ar-ko
- EDIK -

Post Odpowiedz z cytatem
Faktycznie koła są niedopasowane, ale Tolo do tych Jelczy montuje koła chyba z Herpy.
Pon Sty 10, 2011 23:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pon Sty 10, 2011 23:27

Odpowiedz do tematu    Forum Płockie Forum Komunikacyjne Strona Główna » Miłośnicy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11
Skocz do: