Forum P這ckie Forum Komunikacyjne Strona G堯wna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Nowe i "nowe" autobusy
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast瘼ny

Odpowiedz do tematu    Forum P這ckie Forum Komunikacyjne Strona G堯wna » Tabor PKS P這ck Zobacz poprzedni temat
Zobacz nast瘼ny temat

Nowe i "nowe" autobusy
Autor Wiadomo嗆
B105
- MASTERO -

Do陰czy: 02 Lip 2006
Sk康: P這ck

Post Nowe i "nowe" autobusy Odpowiedz z cytatem
PKS na potrzeby Bus Kom zakupi kolejny uzywany autobus. Tym razem jest to ca趾owicie miejski pojazd klasy midi : Neoplan N4009NF. Autobus posiada drzwi w uk豉dzie 1-2-1 oraz charakterystyczne klapy na tylnych b這tnikach przykrywajace ko豉, co moze swiadczyc iz posiada pojedyncze ogumienie tylnej osi, bardzo ciekawy jest tez szeroki swietlik wyswietlacza na tylnej scianie. Niestety czasu by這 bardzo ma這 i nie mog貫m przeprowadzic wnikliwszych ogledzin. Zrobi貫m foto, niestety jakosc kiepska Crying or Very sad

Ostatnio zmieniony przez B105 dnia Sob Sie 26, 2006 16:33, w ca這軼i zmieniany 2 razy
Pi Sie 25, 2006 19:17 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
Reklama

Pi Sie 25, 2006 19:17
plocmaster
- LIONS G -

Do陰czy: 22 Cze 2006
Sk康: Podolszyce

Post Odpowiedz z cytatem
Innego nie ma. Dawaj.

Pi Sie 25, 2006 19:29 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
macfiction
- URBINO 15 -

Do陰czy: 19 Cze 2006
Sk康: Bia這brzegi k. P這cka

Post Odpowiedz z cytatem
plocmaster napisa:
Innego nie ma. Dawaj.

Przy陰czam si!
W takiej sytuacji odpadnie kolejny zarzut przeciwnik闚 Bus- Komu, 瞠 PKS nie posiada odpowiedniego taboru do obs逝gi tych瞠 linii...
Pi Sie 25, 2006 22:49 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
plocmaster
- LIONS G -

Post Odpowiedz z cytatem
Nie ma?
MAN UL292 jest jak dla mnie dla Bus-Komu optymalny, z DAB-em 1200L ju troch gorzej, ale da si IMVHO wytrzyma (cho nie jecha貫m).
To gdzie te foto?

Pi Sie 25, 2006 23:01 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
macfiction
- URBINO 15 -

Post Odpowiedz z cytatem
Plocmaster wczytaj si! Smile Ja chyba nie da貫m odczu, 瞠 jestem przeciwnikiem Bus-Komu.... Smile
Sob Sie 26, 2006 10:26 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
plocmaster
- LIONS G -

Post Odpowiedz z cytatem
To, co napisa貫m, odnosi si w豉郾ie do nich Razz

Sob Sie 26, 2006 11:49 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Re: Nowe i "nowe" autobusy Odpowiedz z cytatem
B105 napisa:
PKS na potrzeby Bus Kom zakupi kolejny uzywany autobus. Tym razem jest to ca趾owicie miejski pojazd klasy midi : Neoplan N4009NF.

Ciekawy jest...ma numer 60603, i pod逝積y wy鈍ietlacz nie tylko z ty逝, ale i z lewej strony w tylniej! cz窷ci. Ja go sfotografowa貫m w sobote Smile
60601 ma wymienione 4 okna na takie z uchylnymi lufcikami.
PKS kupi te dwa kolejne MANY UL 272, czekaj na malowanie.
Pon Sie 28, 2006 09:31 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
B105
- MASTERO -

administrator napisa:

Ciekawy jest...ma numer 60603, i pod逝積y wy鈍ietlacz nie tylko z ty逝, ale i z lewej strony w tylniej! cz窷ci. Ja go sfotografowa貫m w sobote Smile
60601 ma wymienione 4 okna na takie z uchylnymi lufcikami.
PKS kupi te dwa kolejne MANY UL 272, czekaj na malowanie.

O tak zgadzam sie, to bartdzo ciekawy autobus, taki prawdziwy neoplan, przekombinowany na maxa Wink
Swoja droga, to uwazam ze PKS nie powinien 豉dowac sie w miejskie pojazdy, a tym bardziej takie jak ten, koszty serwisu moga byc bardzo wysokie, a i nie wiadomo jak d逝go Bus Kom "pozyje" ?
Ten wyswietlacz z lewej strony widzia貫m, ale jakos zapomnia貫m o nim napisac, ale ko豉 pojedyncze na tylnej osi ma napewno i to w dodatku takie same jak z przodu, jestem bardzo ciekaw jaki tam jest most ??? Trzeba to wyjasnic Smile
Ja polowa貫m z fotopstrykiem na niego w niedziele, ale niestety nie jezdzi, w sumie Twoje zdjecie jest podobne do mojego, tylko ze ja musia貫m robic przez szybe, bo pada deszcz i wysz這 kiepsko Crying or Very sad
Wto Sie 29, 2006 15:48 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
macfiction
- URBINO 15 -

B105 napisa:

Swoja droga, to uwazam ze PKS nie powinien 豉dowac sie w miejskie pojazdy, a tym bardziej takie jak ten, koszty serwisu moga byc bardzo wysokie, a i nie wiadomo jak d逝go Bus Kom "pozyje" ?

Mam podobne odczucia, a poza tym zastanawiam si po co autobus miejski do obs逝gi podmiejskich linii? Poza tym jak uruchamiano Bus-Kom to PKS zapowiada, 瞠 bedzie wygodniej ni w KM, co przy takim zakupie mo瞠 budzi w徠pliwo軼i. Pamietajmy tak瞠 o tym, 瞠 rozk豉d Bus-Kom w por闚naniu do KM jest du穎 bardziej napi皻y, wi璚 b璠 musieli za篡na tego Neoplana, by zd捫y na czas....
Wto Sie 29, 2006 18:39 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
B105
- MASTERO -

Post Odpowiedz z cytatem
Na placu PKS P這ck, obok niedawno zakupionych MAN闚 UL 272, stoi srebrno/szara Setra serii 200, autobus posiada drzwi w uk豉dzie 1-1-0 oraz standardowa wysokosc pod這gi. Pojazd jest jeszcze na celnych tablicach rejestracyjnych. Mozliwe, ze autobus swoim wygladem zdradza jeszcze jakies elementy okreslajace jego dok豉dny typ, jednak na turystykach sie bardzo s豉bo wyznaje, dlatego tylko pisze co widzia貫m Wink
Wto Wrz 05, 2006 11:14 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
macfiction
- URBINO 15 -

Post Odpowiedz z cytatem
B105 napisa:
Na placu PKS P這ck, obok niedawno zakupionych MAN闚 UL 272, stoi srebrno/szara Setra serii 200, autobus posiada drzwi w uk豉dzie 1-1-0 oraz standardowa wysokosc pod這gi. Pojazd jest jeszcze na celnych tablicach rejestracyjnych. Mozliwe, ze autobus swoim wygladem zdradza jeszcze jakies elementy okreslajace jego dok豉dny typ, jednak na turystykach sie bardzo s豉bo wyznaje, dlatego tylko pisze co widzia貫m Wink

Many i Setra stoj dalej "nietkni皻e". Setra tak na m鎩 gust i odleg這嗆 to S 215 HD.
Sob Wrz 09, 2006 18:40 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
B105
- MASTERO -

Post Odpowiedz z cytatem
macfiction napisa:

Many i Setra stoj dalej "nietkni皻e". Setra tak na m鎩 gust i odleg這嗆 to S 215 HD.

No w豉snie stoja...moze PKS przymierza sie do handlu uzywkami???
Z ca造m szacunkiem dla Twojej PKSowej wiedzy, uwazam ze to raczej napewno nie by model HD, takowy mia豚y podwyzszona pod這ge, a ten ma standardowa taka charakterystyczna dla autobus闚 lokalnych jak np MANy UL. Jezeli taka kombinacja by豉 wog鏊e w setrach serii 200, dostepna, ja obstawiam ze to jest S215 UL, tylko z uk豉dem drzwi 1-1-0, a nie jak przewazajaca wiekszosc autobus闚 lokalnych 1-2-0
Nie Wrz 10, 2006 19:24 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
macfiction
- URBINO 15 -

Post Odpowiedz z cytatem
B105 napisa:

No w豉snie stoja...moze PKS przymierza sie do handlu uzywkami???
Z ca造m szacunkiem dla Twojej PKSowej wiedzy, uwazam ze to raczej napewno nie by model HD, takowy mia豚y podwyzszona pod這ge, a ten ma standardowa taka charakterystyczna dla autobus闚 lokalnych jak np MANy UL. Jezeli taka kombinacja by豉 wog鏊e w setrach serii 200, dostepna, ja obstawiam ze to jest S215 UL, tylko z uk豉dem drzwi 1-1-0, a nie jak przewazajaca wiekszosc autobus闚 lokalnych 1-2-0

A w豉郾ie ja tam widzia貫m model z podniesion pod這g... Smile Powiedz mi jaki jest sens montowa w autobusie lokalnym drzwi w uk豉dzie 1-1-0? Ale musimy poczeka a wyjedzie poza zajezdnie, bo nie do嗆, 瞠 PKSowa wiedza bardzo ograniczona to i szpara w p這cie ma豉...
Mo瞠 czekaj z nimi do czasu uruchomienia kolejnej linii Bus-Kom? Jakby nie mog造 poje寮zi na zwyk造ch liniach...
Nie Wrz 10, 2006 20:27 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
B105
- MASTERO -

Post Odpowiedz z cytatem
To w takim razie moze kupili dwie setry? Ten "m鎩" nie m鏬 byc HD, bo drugie drzwi konczy造 sie tuz pod dachem, tak jak i przednie, a w HD jest zazwyczaj tak, ze g鏎na krawedz drugich drzwi konczy sie pod dolna linia okien.
Co do sensu montowania jednoskrzyd這wych drzwi w lokalnym autobusie. Moze klient mia takie zyczenie? Ale nie wiem...jak pisa貫m wczesniej, takie pojazdy to nie moj konik Smile
Pon Wrz 11, 2006 06:54 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
macfiction
- URBINO 15 -

Post Odpowiedz z cytatem
By貫m zn闚 na Bielskiej... B105 - niech ja skonam na miejscu, je郵i to nie Setra HD. Chyba, 瞠 widzielismy dwa r騜ne autobusy...
Jeden z Man闚 znikn掖 z pola widzenia...
Wto Wrz 12, 2006 14:39 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email
Reklama

Wto Wrz 12, 2006 14:39
Wy鈍ietl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum P這ckie Forum Komunikacyjne Strona G堯wna » Tabor PKS P這ck Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nast瘼ny
Strona 1 z 4
Skocz do: 
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach

P這ckie Forum Komunikacyjne  

To forum dzia豉 w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za堯 forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!