Forum P這ckie Forum Komunikacyjne Strona G堯wna
POMOC SzukajFAQ Zaloguj
Nowe i "nowe" autobusy
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Odpowiedz do tematu    Forum P這ckie Forum Komunikacyjne Strona G堯wna » Tabor PKS P這ck Zobacz poprzedni temat
Zobacz nast瘼ny temat

Nowe i "nowe" autobusy
Autor Wiadomo嗆
administrator
- VOLVO 7500 -

Do陰czy: 19 Cze 2006
Sk康: P這ck

Post Odpowiedz z cytatem
Na TWB kto dopisa w metryczce zmian w豉軼iciela w 2010 na Tkaczyka z Bobrownik! Gdy tym czasem on jest u nas! Teraz bardziej poczyta貫m TWB i ten w霩 mia na prze這mie 2004-2005 NG i to jak! Nowe prawie wszystko, do tego te siedzenie, okna jakie! Nawet szyby chyba przyciemniane? A jaka kabina!! Z reszt zobaczcie sami: http://www.phototrans.eu/14,145363,0,Jelcz_M11_732.html http://www.phototrans.eu/14,322565,0,Jelcz_M11_732.html Mo瞠 jednak do je盥瞠nia on b璠zie? Jak na tabor naszego PKSu to prawie n闚ka 5 letnia! Bo moje w徠pliwo軼i s podobne jak Bartka, 瞠 cz窷ci z tego to do czego b璠 pasowa? A je瞠li oka輳 si to prawd 瞠 do je盥瞠nia, to oznacza 瞠 P這ck staje si jak捷 zbieranin z這mu! Sad Cho to by豉by te niez豉 ciekawostka M11 zn闚 w Orlenie! Smile

Sro Gru 01, 2010 08:45 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
Reklama

Sro Gru 01, 2010 08:45
wiechu
- SALUS -

Do陰czy: 09 Sty 2007

Post Odpowiedz z cytatem
Ja go widzia貫m dwa tygodnie temu. Sta na parkingu w Sikorzu przy stacji benzynowej przez 2 dni.
Sro Gru 01, 2010 23:18 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
wiechu napisa:
Ja go widzia貫m dwa tygodnie temu. Sta na parkingu w Sikorzu przy stacji benzynowej przez 2 dni.

Nie jestem na 100% pewien, bo widzia貫m go z okolic Miodowej r鏬 Ga販zy雟kiego, ale je瞠li si nie myl, to w po逝dnie ta M11 p璠zi豉 do Orlenu. Nawet reklam nadal ma.

Nie Sty 09, 2011 17:27 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
administrator
- VOLVO 7500 -

Post Odpowiedz z cytatem
W zajezdni PKSu stoj trzy many NM2x3! ez. Izrael.

Sro Mar 02, 2011 20:40 Ogl康a profil u篡tkownika Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Wy郵ij email Odwied stron autora
Reklama

Sro Mar 02, 2011 20:40
Wy鈍ietl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum P這ckie Forum Komunikacyjne Strona G堯wna » Tabor PKS P這ck Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: 
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach

P這ckie Forum Komunikacyjne  

To forum dzia豉 w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za堯 forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!